Nes čia mes kuriame vertę

2012 m. UAB „Genba Pharma” žengė pirmuosius žingsnius į farmacijos horizontus. Su kiekvienais metais tvirtėjame ir stipriname savo pozicijas. Tikėjimas, kad kasdienio darbo indėlis ir pastangos duos sultingų vaisių, mums atveria plačias galimybes. Dabar mūsų meistriškumas atsispindi tokiose srityse kaip: gastroenterologija, ginekologija, dermatologija, moters intymi higiena, nosies higiena, imunitetas, žaizdų gydymas.

Profesionalumą ir dėmesį sutelkiame į didmeninę prekybą vaistiniais preparatais, medicinos ir higienos priemonėmis bei farmacinę rinkodarą.

Mūsų sėkminga partnerystė su gydymo įstaigomis, vaistinėmis, vaistinių preparatų didmeninio platinimo, mažmeninės prekybos tinklais pagrįsta abipusiu pasitikėjimu. Mūsų filosofija – tai rūpestis ir meilė žmogui.

Mūsų misija

Nuolat tobulėti kartu su savo Klientais, Partneriais, Kolegomis

Mūsų vizija

Mes siekiame tapti pagrindiniu Partneriu savo Klientui visose savo veiklos srityse ir rinkose.

Mūsų vertybės

  • Žmogiška pagarba
  • Ypatingas profesionalumas
  • Išskirtinis patikimumas
  • Drąsios inovacijos

Mūsų produktais pasitiki ir vertina

Lietuva, Latvija, Estija.

Mūsų komandos stiprybė – moterys asmenybės

Šiuolaikinė moteris – ne tik išraiškingos kūrybos, ypatingo apdairumo, bet ir natūralios drąsos bei ryžto derinys. Tokios asmenybės sutinkamos ir mūsų verslo aplinkoje.

Genba Pharma – tai ne tik įmonė, tai moterų bendruomenė, kurioje įkvėpimas, atvirumas naujovėms, darna ir pasitikėjimas aplinka nerežisuojami. Kiekvieną dieną mūsų akys blizga, nes aštrus protas yra alkanas. Mes stiprios ir gyvos įkvėpimu bei darbštumu. Ir taip, mes unisonu transliuojam aplinkai, kad esam stipri komanda!

dr. Vilma Žiaukienė dr. Vilma Žiaukienė
dr. Vilma Žiaukienė